Eğitim teklifi değişen profesyonel ortama yanıt vermeyi amaçlamaktadır

abastard

New member
Sürekli gelişen profesyonel bir ortamda uyum sağlama ve gelişme yeteneği her zamankinden daha önemlidir. Şirketler, teknik bilginin yanı sıra liderlik, stratejik vizyon, sorun çözme yeteneği ve yenilikçi yaklaşım sergileyen profesyoneller arıyor. Sürekli eğitimin güncel kalmak ve iş becerilerini geliştirmek için gerekli olduğu kanıtlanmıştır; ve çeşitli bir eğitim teklifine sahip olmak, her öğrencinin kendi ilgi alanlarına, deneyimlerine ve isteklerine en uygun programı bulması için de çok önemlidir.

ESIC Barcelona, iş ve pazarlama sektöründe eğitimde liderbu gerçeği anlıyor ve pazarın taleplerine ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uyum sağlayan geniş bir program yelpazesiyle yanıt veriyor.

Bir yandan şunu buluyoruz: ustalargibi temel disiplinlere odaklanılmıştır. dijital pazarlama, işletme yönetimi veya yenilik. Öğrencilere pratik ve teorik bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. Öte yandan, Yönetici MBA (EMBA)yönlendirilmiş Kariyerinde bir adım atmak isteyen deneyimli profiller ve küresel ortamlarda ekiplere liderlik edin. Liderlik gibi becerilerin gelişimini artıran pratik ve yenilikçi bir yaklaşıma dayanırlar ve halihazırda aktif olan profesyonellerin ihtiyaçlarına uyum sağlayacak esnek bir formatta yürütülürler. Son olarak, Lisansüstü ve Yönetici programlarıdüşünce Uzmanlaşmaya devam etmek ve yeni beceriler edinmek isteyenler için. Ürün geliştirme, teknolojik proje yönetimi ve iş inovasyonu gibi daha spesifik alanlara odaklanırlar.

Küresel ve yenilikçi yöntem

ESIC Barcelona, yüz yüze programlara ek olarak sunduğu hizmetleri de genişletti. çevrimiçi eğitimöğrencilerin erişmesine olanak sağlayan Dünyanın her yerinden yüksek kaliteli akademik içerik. Etkileşimli, pratik olacak ve katılımcıların profesyonel dönüşümüne odaklanacak şekilde tasarlanmış, yeni dijital gerçekliğe uyarlanmış yüksek lisans derecelerini, yüksek lisans derecelerini ve diğer sürekli eğitim programlarını içerir.

İspanya'da dokuz kampüsü ve Kolombiya ve Brezilya'da uluslararası varlığı bulunan ESIC, öğrencilerinin küresel deneyimini de desteklemek için dünya çapındaki üniversitelerle 140'tan fazla anlaşma yapmıştır.