En İyi 3 Vampir Filmi

Hasan

New member
Hepimizin televizyonda yada sinemada izlediği bir tür olan vampir filmleri gerilimi, korkuyu, heyacanı bazen romantizmi ve bilim kurguyuda işlemesi bu türün çok eğlenceli olmasını sağlıyor. Eskilerden beri vampirlikle ilgili bir çok yapıt çıkarılmış bu yapıtlar neredeyse her konuyu işlemiş işte bazı vampir filmleri:

Alacakaranlık (Twilight)

Sanırım bunu bilmeyeniniz yoktur , 2008’den beridir yüksek izleyici kitlesine sahip olan alacakaranlık daha sonra film serisi haline geldi Kristen Stewart, Kellan Lutz, Anna Kendrick ve Robert Pattison gibi başarılı isimler alacakaranlığın oyuncularından.


Hepimiz Vampiriz

1964 yapımı olan bu filmde yayılan bir virüsten kaynaklı herkes yaşayan ölü olur, Vapmir avcısı olan kahramanımızın hikayesine tanıklık edeceksiniz, 1964 yapımı olan bu filmin 2015 versiyonuda bulunuyor.
Canavar Ekibi (1987)

The Monster Squad

Dünyayı ele geçirmek istiyen Drakula dünyayı ele geçirirkenki hikayelerini anlatan bu filmde Drakulaya karşı çıkmış bir ekip bizi karşılıyor Frankenstein ve Werewolf bu ekibin tanınmış üyeleri. Ekib ne kadar güçlü olsada karşılarındaki rakip çok zeki.