EN İYİ OKULLAR | Bunlar 'Forbes'a göre Barselona'daki en iyi okullar

abastard

New member
Prestijli dergi Forbes sıralamasını gerçekleştirdi en iyi 100 okul şehrinden Barselona verildi eğitimsel yenilik kriterleri, Ekonomik performans Ve kişiselleştirilmiş ilgi öğrencilerinden.

O Agora Barselona Uluslararası Okulu Katalan başkentindeki en iyi okul olarak sınıflandırmaya öncülük ediyor. bulunan özel bir merkezdir. Sant Esteve de Sesrovires Ve Sant Cugat del Vallès Kapsamlı uluslararası, üç dilli ve karma eğitim sunan. Fiyatları arasında değişmektedir. Kreşte 3.500 euro hatta en Uluslararası bakaloryada 10.500 euro.

İkinci yer

Agora Okulu liderliğinin ardından ikinci sırada Barselona Amerikan Okuluözel bir merkezde yer almaktadır. Llobregat Bağlantı Elemanları, eğitim sektörü arasında oldukça tanınmaktadır. Aslında bir şey olarak kabul edilir Avrupa'daki uluslararası eğitim kurumu. O Öğrencilerinin yüzde 72'si öyle uluslararası, itibaren 55 ülke farklı olduğundan okul benzersiz bir çok kültürlülüğe sahiptir.

Öğrenciler farklı etkinliklere aktif olarak katılırlar. faaliyetler gibi okul tarafından gerçekleştirilen Plaj temizliği herhangi biri Bağış mülteciler için. Öğrenim fiyatları arasında değişmektedir. 13.000 ve 22.000 euro3.000 ila 6.000 avro arasında değişen, ödenmesi gereken ilk ödemeye ek olarak.

Üçüncü sıra

Podyum okul tarafından tamamlandı Benjamin Franklin Uluslararası Okuluiçinde bulunan Sarriaözellikle de Borras Meydanı. Okulun öğrencilerine sunduğu PAmerikan eğitim programı Uluslararası Bakalorya Diploması ile bağlantılıdır.

Bu özel okul var 700'den fazla öğrenci bazılarından geliyor 50 ülkeDolayısıyla kültürel çeşitliliği de destekleyen bir merkez. Tesislerinde eğitim fiyatları eğitim seviyelerine göre değişmekte ve 12.000 ve 18.000 euroFiyatı 6.000 Euro olan kayıt ücretine eklendi.